Emri Mbiemri Astrit Ferati
E-maili [email protected]
Numri 044553709
Qyteti Obiliq
Rruga Milloshev Magjistrale Mitrovice Prishtine
24/7 E hapur në 24/7
GSM A ka valë telefonike të paktën 2G?
m2 A është të paktën 2 metra katrorë?
Energji A ka energji elektrike?
Pershkrimi Lokali Gjendet ne Magjistralen Mitrovicë-Prishtinë Ka Hapsire te Mjaftushme dhe eshte shum afer Rruges 👌
Data 2021-03-01 16:14:58
Emri Mbiemri Mehmet Bicaj
E-maili [email protected]
Numri 049337006
Qyteti Pejë
Rruga Rruga Pejë-Prishtinë para pumpes Shell kapur me rrugen kryesore
24/7 E hapur në 24/7
GSM A ka valë telefonike të paktën 2G?
m2 A është të paktën 2 metra katrorë?
Energji A ka energji elektrike?
Pershkrimi Vend, lokacion perfekt. I vendosur ne nje magjistrale ekstrem te frekuentuar. Para pompes Shell, si te kalohet pompa Petrol Company, eshte pjese e kapur me rrug kryesore! Vendin e bon perfekt, mundesia gjat veres e ikjes nga Kolona e madhe dhe shum koh e quar dom ne qytet, mundesi qasje nga tranziti i cili e lidh rreth e mrreth qytetin e Pejes
Data 2021-03-01 19:45:55
Emri Mbiemri Edison Tahiraj
E-maili [email protected]
Numri 045533266
Qyteti Prishtinë
Rruga Rr. Motrat Qiriazi P.n ( perballe InterEX )
24/7
GSM A ka valë telefonike të paktën 2G?
m2 A është të paktën 2 metra katrorë?
Energji A ka energji elektrike?
Pershkrimi Kati perdhese hapesire atraktive per reklame, objekti funksionon si zyre sherbimesh, andaj ni sherbim i tille kishte me qene perfekt ne nje vend te tillë. Per cdo info mund te me kontaktoni ne cdo kohe. Faleminderit paraprakisht.
Data 2021-03-01 21:49:33
Emri Mbiemri Asmir
E-maili [email protected]
Numri 044828328
Qyteti Prizren
Rruga Wesliclark (te rrethi-afer akademis PRINC )
24/7 E hapur në 24/7
GSM A ka valë telefonike të paktën 2G?
m2 A është të paktën 2 metra katrorë?
Energji A ka energji elektrike?
Pershkrimi Vendi esht adekuat per punen te cilen e beni dhe esht ne qender ku ne te edhe mund te veproni me pun po edhe esht vend ku bjen ne sy (reklamacioni )
Data 2021-03-02 11:32:47
Emri Mbiemri Erblin Latifaj
E-maili [email protected]
Numri 045500728
Qyteti Peje
Rruga Papa klimenti XI
24/7
GSM A ka valë telefonike të paktën 2G?
m2 A është të paktën 2 metra katrorë?
Energji A ka energji elektrike?
Pershkrimi Pershkrimi i vendit - PIT STOP FREESHOP Pistop freeshop eshte nje market i frekuentuar nga shum qytetar te Pejes ka hapsir 15m2( mundesi te rritjes se hapsires). Lokacioni eshte ne vend perfekt per qasje te klienteve me sakt (Pas stacionit te autobusave), parking te mjaftushem per 4-5 makina.
Data 2021-03-02 15:08:37
Emri Mbiemri Erblin latifaj
E-maili [email protected]
Numri 045500728
Qyteti Peje
Rruga Junik
24/7
GSM A ka valë telefonike të paktën 2G?
m2 A është të paktën 2 metra katrorë?
Energji A ka energji elektrike?
Pershkrimi Hapsir afariste me hapsi 400m2
Data 2021-03-02 15:10:43
Emri Mbiemri Mehmet Ahma
E-maili [email protected]
Numri 38344245845
Qyteti Gjakove
Rruga Nene Tereza 390
24/7 E hapur në 24/7
GSM A ka valë telefonike të paktën 2G?
m2 A është të paktën 2 metra katrorë?
Energji A ka energji elektrike?
Pershkrimi Lokali gjendet ne rrugen kryesore ne Gjakove. Momentalisht eshte agjensi turistike '' Revelin " dhe anash lokalit planifikoj ta vendosi N'Postmatin. Mendoj se ka nje pozit te mire strategjike dhe permbush shume kritere ! Po qe se keni interesim ju lutem na kontaktoni Faleminderit paraprakisht
Data 2021-03-02 15:20:53
Emri Mbiemri Visar misini
E-maili [email protected]
Numri 049708073
Qyteti Viti
Rruga Rruga kadri zeka
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Qendra tregtare Ela center Posedon restaurant/piceri Si dhe sall te dasmash Pastaj ka parking te mjaftueshem per shum klient Ka nje numer te madh te klienteve qe qarkullojn gjat dites . Ka hapsira te mjaftueshme per postomat
Data 2021-03-02 22:20:48
Emri Mbiemri KujtA
E-maili [email protected]
Numri 048546546
Qyteti PRISHTINA
Rruga Frankfurt
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Jsjsjs
Data 2021-03-02 22:21:59
Emri Mbiemri Qendrim Avdullahu
E-maili [email protected]
Numri 045316315
Qyteti Dragash
Rruga Kuklibeg rruga vahidin hajrizi
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Fshat i banuar me 90 % e popullsis Preferencat per nje aplikacion ma.komod 1 . Ne Cdo qytet te paraqiter pika sherbyese npost 2. Ne cdo marje te dergeses te konfirmohet.klimenti 3. Per cdo dorzim te.porosis dhenes deri te.pika grumbullit te existoj aplikacioni 4. Cdo nisje e porosis te.ket te dhena ne qasje te.klienti te jet i afrimuar se.porosia.mberin sot pas 2 ore etj 5 . Te jen transparente qmimet.e.pakove dhe te ket nje veb side.per.ofrim sherbim dhe ndarje te pakove
Data 2021-03-03 11:10:56
Emri Mbiemri Diellorita Abazi
E-maili [email protected]
Numri 045438066
Qyteti Prishtine
Rruga Rr.Rrustem Statovci nr218
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Hapsire shume e frenkuentume perpara parking per vetura market ambasada agjensione afer! Ne meqense bashkpunojm me posten e shtetit posten DHL dhe posta te tjera kemi mendu qe kete pjese e njef dhe e shfrytzon qdo klient
Data 2021-03-03 17:32:29
Emri Mbiemri Arianit Avdija
E-maili [email protected]
Numri 049128770
Qyteti Gjakove
Rruga Rruga UCK perballe stacionit
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Hapsire e pershtatshme ne qytet anash trotuarit perballe stacionit
Data 2021-03-03 22:40:15
Emri Mbiemri Arian Lota
E-maili [email protected]
Numri 049803903
Qyteti Prishtine
Rruga Gazmend Zajmi
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Afer universitetit Iliria, perball Maxi Market. Hapesira afariste eshte autolarje,parking dhe lokal gastronomie.
Data 2021-03-04 14:23:37
Emri Mbiemri Lulzim Sahiti
E-maili [email protected]
Numri 044910910
Qyteti Bardhosh-Prishtine
Rruga Rruga Skenderbeu pa nr EXTRA MARKET
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Marketi eshte ne rruge kryesore te Fshatit Bardhosh ku ka qarkullim te madh si dhe perball Marketit kemi Fabriken e textilit THRONE me te cilen te gjitha porosit Online i shperndajme me ju. Marketi eshte i hapur nga 7:00-23:00 Gjithashtu fshati ka rreth 20 deri 30K banor, marketi mesatarsiht vizitohet nga 700-800 veta brenda dites.
Data 2021-03-04 14:56:40
Emri Mbiemri Ardin Shuki
E-maili [email protected]
Numri 38343553679
Qyteti Prizren
Rruga Rruga Tirana, (INTEREXI)
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokacioni është në rrugën ku ndodhen qendrat tregtare si "Abi Carshia", "Galeria", "Premium Park" etj. më saktësisht në objektin ku është INTEREXI në Prizren.
Data 2021-03-05 11:41:42
Emri Mbiemri Ragip gashi
E-maili [email protected]
Numri 045291016
Qyteti Shtime
Rruga Rr.Adem Jashari 118
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendi osht biznis privat kafiteri pronar i lokalit jam un ragip gashi punoj prej ores 6 e mengjesit deri 11 po muj me ba ni pjes me pas qashe 24 or ne ta me dal nese mirremi vesh energji elektrike ka gjith po ne rast se ka reduktime muj me bo me gjenerator se kam kapacitet per me mbulu lokali osht i frekuentum peraferisisht 300-500 persona ne dit edhe rruga ku gjindemi ja qarkullim te madh per qdo interes mundesh mem kontaktu edhe ne viber se po ka probleme vala shpesh her po kena probleme me kontaktu me val ju pershendes
Data 2021-03-06 17:58:32
Emri Mbiemri Florjan Sejdiu
E-maili [email protected]
Numri 049829220
Qyteti Pej
Rruga Rruga adrian krasniqi dardania 2
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Venndi osht afer nje lokali qe do hapet tash edhe nje muj ka qarkullim te mjafushem
Data 2021-03-07 16:50:02
Emri Mbiemri Ilir Jupa
E-maili [email protected]
Numri 045562572
Qyteti Gjakove
Rruga Ismail Qemaili
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendi gjindet tek Hotel Carshia e Jupave.
Data 2021-03-07 19:31:03
Emri Mbiemri Frasher Jashari
E-maili [email protected]
Numri 049302937
Qyteti Ferizaj
Rruga Emin Duraku
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Hapesira eshte prone private, shfrytezohet si market dhe ka mundesi te vendosjes se postomatit ne nje pjese para marketit marr parasysh qe ka nje hapesire te mjaftueshme per parking dhe ne nje pjese mund te vendoset postomati.
Data 2021-03-08 17:13:17
Emri Mbiemri Kron Salihu
E-maili [email protected]
Numri 043565888
Qyteti Podujeve
Rruga Rr Zahir Pajaziti
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Kam lokalin ne qender te qytetit te Podujeves, perball me shtatoret e heronjeve Zahir Pajaziti... Ne kemi lokalin qe sherbejm sherbimet e agjensionit turistik dhe te WesternUnion-it. Kam hapsira te mjaftushme per vendosjen e N'POSTOMATIT. Gjithashtu kam lokalin dhe ne rruga Skenderbeu, afer shkolles Ibrahim Rugova. Nese jeni te interesuar, ju mirepresim Faleminderit, Kroni
Data 2021-03-08 18:48:23
Emri Mbiemri Miftar maliqaj
E-maili [email protected]
Numri 049434877
Qyteti Prisren
Rruga Fshati poslisht rr,Ujvara
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Esht ne mes te fshatit Pjesa gjendet rreth rruges ka 4gb uj rrym t gjitha
Data 2021-03-09 06:59:36
Emri Mbiemri Patriot Gashi
E-maili [email protected]
Numri 045884366
Qyteti Prishtine
Rruga Rr.Beqir Jakupi 9
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Shtepi 2 katëshe me podrum Kati 1.Sallon-Kuzhine,Banjo,Dhome e gjumit Kati 2.3 Dhoma gjumi, Terase e madhe 8 ari oborr Shtepia gjendet ne Bardhosh Rr.Beqir Jakupi
Data 2021-03-09 11:45:33
Emri Mbiemri Shkumbin Kastrati
E-maili [email protected]
Numri 045887887
Qyteti Malishevë
Rruga Imer Krasniqi p.n.
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi MANI GROUP SH.P.K. Pomp per shitjen e derivateve me pakicë
Data 2021-03-09 13:53:46
Emri Mbiemri Taulant rama
E-maili [email protected]
Numri 049366222
Qyteti Prishtine
Rruga Tophane, lidhja e prizrenit nr 185
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi .
Data 2021-03-09 14:12:13
Emri Mbiemri Shpat Latifi
E-maili [email protected]
Numri 045500729
Qyteti Pej
Rruga Papa Klimenti Xi Peja
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Afer stacionit te autobusve
Data 2021-03-09 16:33:00
Emri Mbiemri Ahmet Sogojeva
E-maili [email protected]
Numri 044651011
Qyteti Prishtine
Rruga Ulpian, Rruga Zija shemsiu
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Eshte fast food City Point nga ana e trotuarit tek rruga per tu lidhur me udhkryqi te ish blu market
Data 2021-03-09 18:33:21
Emri Mbiemri shemsedin kastrati
E-maili [email protected]
Numri 049553554
Qyteti gjilan
Rruga esat berisha (plisat) nr
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi plisigroup gjilan afer etc viva ntereks
Data 2021-03-10 07:41:07
Emri Mbiemri Gzim Buqa
E-maili [email protected]
Numri 049135346
Qyteti Suhareke
Rruga Brigada 123
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vedi gjindet ne qender te qytetit ku ka disa ndertesa afer posedon rryme elektrike internet vezhgohet nga kamera sigurie korridor ku nuk e lag as shiu
Data 2021-03-10 10:51:09
Emri Mbiemri Lulzim Surdulli
E-maili [email protected]
Numri 044732092
Qyteti Vushtrei
Rruga Qendra Ismail Qemajli
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Caffe bar Treef me qasje në rrugën kryesore me mbi 110 m katror
Data 2021-03-10 11:32:10
Emri Mbiemri Kenan tahiraga
E-maili [email protected]
Numri 049290270
Qyteti Rahovec
Rruga Sheh myhedin 136
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Rahovec Rruge kryesore afer stacionit policis, shkolles, komunes, gjykates, perballe qendres se regjistrimit civil....
Data 2021-03-10 12:29:52
Emri Mbiemri Eldi Maksutaj
E-maili [email protected]
Numri 049652012
Qyteti Suharek
Rruga Xhavit Syalj pa numer
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendi esht i pershtatshum per qdo lloj te biznesit perpos maqineriav te medha , me par ka pas market dhe sallon mobilerie
Data 2021-03-10 23:33:17
Emri Mbiemri Kreshnik Dervishi
E-maili [email protected]
Numri 049526252
Qyteti Gjakove
Rruga Mic Sokoli
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Aktiviteti yne biznesor qe e ushtrojme eshte Distribucion i Ipko-se dhe MoneyGram. Dyqani ka hapesire reth 30m2 dhe me te gjitha kushtet per pune. Orari yne i punes eshte nga ora 09:00 - 20:00.
Data 2021-03-11 10:14:18
Emri Mbiemri Nderim Llugaliu
E-maili [email protected]
Numri 38349637336
Qyteti Prishtine
Rruga Maxh. Prishtinë-Ferizaj Veternik p.n.
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokali eshte tek rrethi i Qagllavices i pershtatshem per qfardo lloj biznesi dhe veprimtarie. I ploteson te gjitha nevojat per konsumatore. Ketu me saktesisjt sherbejme aktivitete ndihmese per sherbime financiare,ndermjetsime monetare, sherbimet e ndermjetsimit per letra me vlere dhe kontrata te mallit etj.
Data 2021-03-11 10:43:53
Emri Mbiemri Gentian Maxhuni
E-maili [email protected]
Numri 049555685
Qyteti Vushtrri
Rruga Rruga Gjon Buzuku
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Udhekryqi pasi qe te kalon ciao berto dhe etc Fotografit spo vin se te mdhaja .. me shkruani ne whatsapp +38349555685 nese jeni te interesuar
Data 2021-03-11 11:37:56
Emri Mbiemri Dafina Islami Gashi
E-maili [email protected]
Numri 044677158
Qyteti Prishtine
Rruga Bregu i diellit rr.Qamil Bala Hymja 9 nr9
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Gjendemi ne bregun e diellit prapa postes se vogel eshte ne katin perdhes pamjen kah ruga kryesore per momentin eshte podrum ka 16 m
Data 2021-03-11 18:02:43
Emri Mbiemri Asmir
E-maili [email protected]
Numri 044828328
Qyteti Prizren
Rruga Wesliclark (te rrethi-afer akademis PRINC )
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendi esht i pershtatshem edhe per sherbimin qe ofroni dhe per reklamacion ne te njeten koh
Data 2021-03-12 08:19:29
Emri Mbiemri Granit Beka
E-maili [email protected]
Numri 044441021
Qyteti Prishtine
Rruga Lukar rr.Bajram Bahtiri p.n
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokali eshte 103.3 m2, eshte afer rruges kryesore, ka vend per parkim jashte lokalit, ka dritare mbrenda, e ka oren elektrike te ndame prej shtepis, eshte periferi dhe nuk ka zhurme, nuk ka komunikacion te ngarkuar si dhe eshte lagje qe nuk ka vjedhje.
Data 2021-03-12 15:25:26
Emri Mbiemri Genc Mustafa
E-maili [email protected]
Numri 043913913
Qyteti Gjilan
Rruga Rr. Haki Myderizi
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokacioni i lokalit eshte ne nje pjese mjaft te frekuentushme ku ka afer shkollen fillore, universitetin, dy qendra tregtare si dhe posten e kosoves ne kete lagje. Ky lokal qe 8 vite eshte me sherbime te ipko kurse mbi 1 vit kryen edhe sherbime nga Capital Ria.
Data 2021-03-12 19:44:23
Emri Mbiemri Valire Sogojeva
E-maili [email protected]
Numri 044432044
Qyteti Prishtine
Rruga Vranjefs te trafo ne udhekryq
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Eshte ne fillim te vranjefcit tek udhekryqi afer xhamis se llapit pozit teper e mir dhe me qarkullim te madh
Data 2021-03-13 13:21:42
Emri Mbiemri Sedat Ttolli
E-maili [email protected]
Numri 044162700
Qyteti Suharek
Rruga Rr Skenderbeut
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Ne hyrje te qyteti prej Autostrades shum rrug qarkullushme ne qytetin e suharekes
Data 2021-03-13 18:24:50
Emri Mbiemri Arianit Taraku
E-maili [email protected]
Numri 049551370
Qyteti MITROVIC.
Rruga Rr.Mbretresha Teut Mitrovic
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Esht objekt i ri ndertimi si dhe ndodhet ne qender te Mitrovices me sakt ne nje vend te pershtatshem.
Data 2021-03-14 08:09:14
Emri Mbiemri Tomorr Zerza
E-maili [email protected]
Numri 044408502
Qyteti Prizren
Rruga Rr.Xherdapit (Ortakoll) Prizren
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendi gjendet te Ëmbeeltore Sheherzade ,ne Ortakoll Prizren vendi eshte shum straktiv dhe i pozicinuar shum i qaseshem.
Data 2021-03-14 21:18:11
Emri Mbiemri Tomorr Zerza
E-maili [email protected]
Numri 044408502
Qyteti Prizren
Rruga Rr.Xherdapit (Ortakoll) Prizren
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendi gjendet te Ëmbeeltore Sheherzade ,ne Ortakoll Prizren vendi eshte shum straktiv dhe i pozicinuar shum i qaseshem.
Data 2021-03-14 21:19:00
Emri Mbiemri Fadil Pireva
E-maili [email protected]
Numri 044261043
Qyteti Prishtina
Rruga Rr.Bajram Bahtiri Nr501
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokali gjendet ne rruge kryesore e frekuentuar shume nga qytetart dhe veturat eshte udhekryq ku edhe lidh shume lagje te tjera ngat Viva Freshit ne rrugen Bajram Bahtiri si dhe ka hapsit per tu parkuar veturat.
Data 2021-03-16 18:39:15
Emri Mbiemri Mustafe Paloja
E-maili [email protected]
Numri 049111539
Qyteti Ferizaj
Rruga D.e Kombit
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Rruga Deshmoret e Kombit afer butikut Bibaj Sport Ferizaj
Data 2021-03-16 20:38:25
Emri Mbiemri Elind Ademaj
E-maili [email protected]
Numri 044318781
Qyteti Prizren
Rruga Flamuri 209
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Ka nevoj per renovim tvogel
Data 2021-03-20 10:47:10
Emri Mbiemri Muhamet Hajrizi
E-maili [email protected]
Numri 049655755
Qyteti Prishtine
Rruga Rruga ulezat te fshati nderkomtar
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Eshte nder Fshat nderkomtar te market byqma dhe afer rruges kryesore eshte rrug shum e frekuntuar , afer kemi edhe Pallatin e Drejtesis ka rrym dhe osht lokacioni shum i pershtatshem . Ne fotot e dergura ndoshta lokacioni ju duket jo i pershtatshem po nese keni interes mundeni me ardh me pa vendin Falemnderit
Data 2021-03-20 15:15:41
Emri Mbiemri Dardan Hasani
E-maili [email protected]
Numri 045560561
Qyteti Ferizaj
Rruga Magjistralja Ferizaj - Prishtine
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokali gjendet ne magjistralen Ferizaj - Prishtine, perball Outlet Center me saktesisht ne kete lokacion https://maps.app.goo.gl/THeZQeTyHfySnXVp7 Lokali ka dimensione 8m x 8m, ka energji elektrike edhe gjendet ne nje pozit teper te frekuentuar, gjithashtu ka edhe parking te mjaftueshem per me se paku 3 vetura pasi qe ka afer 1 ari toke parking. Gjendja e lokalit nuk eshte me e mira mirepo mundet me u adaptu sipas nevojave tuaja.
Data 2021-06-21 11:33:06
Emri Mbiemri Miftar maliqaj
E-maili [email protected]
Numri 049434877
Qyteti Prizren
Rruga FshPoslisht Rr,Ujvara
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendi gjendet ne qender te fshatit posedon gjithqka se shpejti do hapet nje lokal dhe besoj se esht vend i pershtatshem sepse nuk ka ndonje post tjeter
Data 2021-06-25 20:50:03
Emri Mbiemri ahmet ajeti
E-maili [email protected]
Numri 049419500
Qyteti lluzhan podujev
Rruga magjistralja podujev prishtin
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi qender tregtare
Data 2021-06-27 15:06:40
Emri Mbiemri Test test
E-maili [email protected]
Numri 045947425
Qyteti Nju jork
Rruga street
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi shum ven i mir
Data 2021-06-29 12:34:33
Emri Mbiemri test2
E-maili [email protected]
Numri 045947425
Qyteti test
Rruga test
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi test
Data 2021-06-29 12:56:42
Emri Mbiemri Avdul Spahija
E-maili [email protected]
Numri 044281516
Qyteti Gjakove
Rruga Abedin terbeshi.
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Eshte dycan qe rri mbyllur qe nje kohe por shprehim interesim per bashkepunim. Eshte perballe xhamise hadumit dhe ne afersi te ambulantes kryesore te qytetit, ne qarshi te vjeter Gjakove
Data 2021-06-29 14:54:50
Emri Mbiemri Liridon Bekaj
E-maili [email protected]
Numri 044199373
Qyteti Vushtrri
Rruga Rruga Skenderbeu, Nr 113
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokali gjindet ne rrugen kryesore rreth 500m nga Kyqja e Magjistrales Mitrovice-Prishtine, ana e djathte. Rruga lidhet nga magjistralja per ne qytet. Ne kete rruge gjindet edhe Policia e Kosoves. Lokali gjindet afer Policise se Kosoves, ngjitur me Market Besarti. Eshte i pershtatshem per cdo veprimtari. Besoj qe eshte i pershtatshem edhe per Postomat.
Data 2021-06-29 16:14:32
Emri Mbiemri Armend zymberi
E-maili [email protected]
Numri 045551106
Qyteti Gjilan
Rruga Haki myderizi pa n.
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Jem mobil-shop jam i interesuar per shitje online si jane kishtet dhe detyrimet nga ana ime. Ju falemnderit per idene.
Data 2021-06-29 16:36:26
Emri Mbiemri Besfort Zuka
E-maili [email protected]
Numri 045405115
Qyteti Viti
Rruga Smirë , Mirali Sejdiu
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokacioni Smirë 5 km afer qytetit VIti Lokali i posedon te gjitha. Hapsira e lokalit eshte 25 m2
Data 2021-06-29 20:19:00
Emri Mbiemri Valdrin Hajrizi
E-maili [email protected]
Numri 049794777
Qyteti Ferizaj
Rruga Rr. Emin Duraku nr.16
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Rruga Emin Duraku, objekti eshte ne pozite qe lidhet me qytetin ne te gjitha anet, rruga e cila po shfytezohet pas mbylljes se rruges per bashkimin e qytetit. Lokali funkionon si zyre patundshmerie. Mund te ndahet nese eshte nevoja.
Data 2021-06-29 22:14:09
Emri Mbiemri Shaban Neziri
E-maili [email protected]
Numri .044245423
Qyteti Drenas
Rruga Sokol Elshani 16
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Nga rrethi kryesor Drenas-Skenderaj 100 metra ne drejtim te Krejkoves, gjegjesisht te pastrimi kimik.
Data 2021-07-01 17:12:31
Emri Mbiemri Blendi Gashi
E-maili [email protected]
Numri 049776492
Qyteti Prizren
Rruga Arbanë,Beslidhja 21
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Market në lagjen Arbana eshtë rrugë shum e frekuentuar
Data 2021-07-01 18:18:40
Emri Mbiemri Fisnik Mazreku
E-maili [email protected]
Numri 045678922
Qyteti prizren
Rruga william woker nr 150
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi eshte nje vend i vogel afersisht 10metra katror
Data 2021-07-01 21:46:09
Emri Mbiemri Agron Ademi
E-maili [email protected]
Numri 049392259
Qyteti Mitrovice
Rruga Rr Mbreteresha Teute
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Eshte Zyre, Agjension Turistik, ne rrugen Kryesore ne Mitrovice.
Data 2021-07-01 23:55:59
Emri Mbiemri Bleron Krivanjeva
E-maili [email protected]
Numri 049141861
Qyteti Kacanik
Rruga Ismail Raka Bulevard
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi OJQ per teknologji, shkence, edukim
Data 2021-07-02 00:12:34
Emri Mbiemri Bleron Gashi
E-maili [email protected]
Numri 044499901
Qyteti Prishtinë
Rruga Grand Store
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Grand Store
Data 2021-07-02 02:47:01
Emri Mbiemri Shpejtim Ndrecaj
E-maili [email protected]
Numri 044810082
Qyteti Suhareke
Rruga Rr.Brigada 123, pn. Shiroke
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokali eshte ne pozit shum te mir per nje N,Postmatit. Lokali gjendet ne rrugen kryesore te qytetit rruga Brigada 123 kjo rrug lidh Suhareken me Prizrenin po asht lidh edhe fashtrat me te mdhaje te Komunes si Mushtisht, Grekic, Vraniq e shum fshatrat te tjer! Lokali per momentin nuk esht duke u shfrytezuar, duhet te behet funksional dhe per ta ber funksional une marr te gjitha shpenzinet!
Data 2021-07-02 05:08:38
Emri Mbiemri Faruk Dragaj
E-maili [email protected]
Numri 044138900
Qyteti Runik
Rruga Rruga Ajet Beqiri
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vend mjaft i frekuentuar buze rruges magjistrale Mitrovice-Pejë aty ku ne operojme me bizensin tonë ambient i pershtatshem dhe i sigurt afer bizensit eshte edhe shtepija ku ne banojme komuna e Skenderajit perkatsisht ne Runik vlen te ceket se per te njejtin interval kohor prej 12 min arrin nga ketu ne skenderaj dhe nga ketu ne istog
Data 2021-07-02 13:11:11
Emri Mbiemri Ilaz lecaj
E-maili [email protected]
Numri 044485200
Qyteti Lipjan
Rruga Lidhja e prizerenit
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Me se miri te vini ta vizitoni
Data 2021-07-03 04:20:45
Emri Mbiemri Alban Dermaku
E-maili [email protected]
Numri 045621991
Qyteti Gjilan
Rruga Pajazit AHMETI
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendin e kam kafiteri dhe hapsira edhte e mjaftushne per tekniken e juaj
Data 2021-07-03 13:52:40
Emri Mbiemri Ermal Bedrolli
E-maili [email protected]
Numri 044822262
Qyteti Lipjan
Rruga Sheshi Adem Jashari
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Eshte ne katin e par dritaret i ka ne shesh esht perdor per zyre tmarketingnut deri para nji muje 3me3 esht rrym ka val tgjitha edhe bjen ne sy
Data 2021-07-03 23:29:58
Emri Mbiemri Agon jahiu
E-maili [email protected]
Numri 043544074
Qyteti Ferizaj
Rruga Ferizaj rruga kadri zeka
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi AGO market ka hapsirë 100 m2 ka mundsi reklamimi
Data 2021-07-03 23:39:55
Emri Mbiemri Blerand sadrijaj
E-maili [email protected]
Numri 048369421
Qyteti Gjakove
Rruga Pa nr
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Nje vend i bukur atraktiv
Data 2021-07-04 07:41:24
Emri Mbiemri Gazmend Zajmi
E-maili [email protected]
Numri 044349144
Qyteti Deçan
Rruga Haki Povataj, nr. 38
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Agjencion per Reklama, Studion Xhirimi
Data 2021-07-04 19:14:33
Emri Mbiemri Gëzim Zeka
E-maili [email protected]
Numri 04590665
Qyteti Rahovec
Rruga Pataqan i poshtem
24/7
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokali gjindet ne fshat Pataqani i poshtem Rahovec lokali eshte per i pershtatsh per market ,lokali eshte 20 me 10 m. Une kam pad lokal qaty po me te vogel pune ka shumm po une nuk po muj me hap se nuk kam puntor se une punoj shoqja punon kjo eshte arsya pra market ushqimor jane 6 fshatra qe nuk kane market
Data 2021-07-04 20:29:54
Emri Mbiemri Ardit Berisha
E-maili [email protected]
Numri 049486766
Qyteti Prishtin
Rruga Ismet Hoti 18
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Lokacioni eshte shtepija e prinderve te mi, ka qasje shume te mire per Lagjen e Spitalit - Mati 1 - Rruga B dhe se shpejti Rruga A (2-10 minuta max.). Si dhe ka qarkullim shume te madh te njerzve rreth shtepise (rrugica/shkurtesa). Per lokacionin garantoj un, mund te vendos edhe kamera per shkaqe sigurie nese nevojitet. Me shume foto do ju dergoj se shpejti, ju mirpres ta shikoni edhe ekipa juaj dhe ta shqyrtojme, besoj qe do gjejme nje zgjidhje.
Data 2021-07-09 14:46:40
Emri Mbiemri Ylber Murtezaj
E-maili [email protected]
Numri 044488160
Qyteti Prishtine
Rruga M9 Bill Klinton te xhamia e dardanise
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Vendi eshte adekuat dhe mire i frekuentuar udhekryq me.kembesor te shunte qe shkojne ne stacion te autobusave. Nese do mund ta benim nje takim
Data 2021-07-19 15:35:44
Emri Mbiemri sadik hoti
E-maili [email protected]
Numri 048610635
Qyteti Prizren
Rruga Rr. Ismail Qemaili , NR: 32
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Prizren
Data 2021-10-16 16:48:00
Emri Mbiemri Granit Ahmeti
E-maili [email protected]
Numri 044317975
Qyteti Gjilan
Rruga Rruga kryesore gjilan bujanovc km 1 afer Hib petrol
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Rruga kryesore qe kanalizon te gjitha fshatrat dhe qytezat per ne gjilan lokali ka qasje 23m rreth rruges ne qasje direkte, rryma pothuajse nuk ndalon asnjehere, ka sistem 3-4G, e gjejme nje pozite te favorshme ne ndonje skaj te lokalit Nese lihet jashte grillave dyerve mbeshtetur me objekt atehere ka qasje 24/7 per perdoruesit.
Data 2022-09-07 06:35:40
Emri Mbiemri Granit Ahmeti
E-maili [email protected]
Numri 044317975
Qyteti Gjilan
Rruga Rruga kryesore gjilan bujanovc km 1 afer Hib petrol
24/7 Po
GSM Po
m2 Po
Energji Po
Pershkrimi Rruga kryesore qe kanalizon te gjitha fshatrat dhe qytezat per ne qender te qytetit te gjilanit lokali ka qasje 23m rreth rruges ne qasje direkte, rryma pothuajse nuk ndalon asnjehere, ka sistem 3-4G, e gjejme nje pozite te favorshme ne ndonje skaj te lokalit
Data 2022-09-07 06:36:51